ZYNGA POKER’İN FARKI NEDİR ?

Yazar: admin

Zynga pokerde rakiplerinizle oynamak ve arkadaşlarınızla eğlenmek için her gün yüzbinlerce kişi kıyasıya yarışırlar. Zynga Poker, online poker uygulamaları arasında acemi ya da uzman olsun en iyi ortamdır. Zynga Poker son altı yılda milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun stili ile dünyanın en eğlenceli poker oyunu seçilmiştir. Adil kart dağıtımı (RNG Certified) oyun bünyesinde varolan Zynga poker’in başarıyla ulaşmasında en önemli adımdır.

Zynga poker’in Facebook’da yer alan diğer poker uygulamalarından farkını size açıklayalım; 

1- Diğer poker uygulamalarında ban cezaları çok farklıdır. Oyuncu ban yiyebilir ancak oyuncu ban yememek için değişik yöntemler bulup bir daha ban yemek zorunda kalmaz. (VPN farklı ip adresleri gibi) Böylece oyun içinde illegal arttırmalar, takım oyunu gibi hileler gerçekleşir ve güvensiz bir oyun haline gelir. Zynga’da oyuncu her ne yaparsa yapsın illegal yöntemlere başvurduğunda ban cezası alacaktır. Çünkü müşterilerin güvenliğini sağlamak için illegal yöntemler kullanan kullanıcılara yönelik, Zynga mühendisleri üstün bir yazılım geliştirmiştir.

2- Toplam chip sayısı Zynga sisteminde gizlidir, ancak chip miktarı firma politikasına göre asla yükselmez. Bu rakamlar dışarıdan veya içeriden basma chip veya korsan chip’ler eklenerek de asla yükseltilemez. Sistemdeki toplam chip sayısını başka poker uygulamaları istediği kadar yükseltebilir. Bu şekilde chip dağılımı da farklı gerçekleşir.

3- Adil kart dağıtımı (RNG Certified); Adından da anlaşılacağı üzere oyunculara dağıtılan kartlar sistemde adil bir düzen tarafından Random (Karışık) olarak dağıtılır. Ancak bu başka uygulamalarda geçerli değildir. Kart dağılımları başka oyunlarda standart bir yazılımla düzenlenir. Zynga’da dünyanın en iyi poker sitelerinin kullandığı RNG sertifikası almış kart yazılımı mevcutdur.

4- Oyun içinde Texas Holdem’in kuralları dışında olan hiç bir şey gerçekleşmez. Oyun tamamen adil bir düzende oynanarak Texas Holdem ile bir bütün oluşturur. Başka poker uygulamalarında kuralların ve sistemin dışına çıkılması olağandır.

5- Zynga’da oyun içindeki sorunlara anında müdahale edilir ve aynı gün içinde versiyon değiştirilerek sorunlar düzeltilir. Başka uygulamalarda sorunlara müdahale edilmesi çok zordur, çünkü taklit yazılımlar mevcutdur. Zynga poker’e benzetilmeye çalışan bir çok poker uygulaması güvenli değildir.

Zynga’da bizimle beraber olun.

Admin – Zynga Inc. @2019