NEDEN FACEBOOK CHIP ?

Yazar: admin

Facebook chip’de alış veriş yapmanın sebeplerini size izah edelim. Öncelikle 11 yılı aşkın süredir chip satış seköründe hizmet veren kuruluşumuz, tek bir web sitesi üzerinden satış yapmaktadır.
Google reklamlarında ve diğer yerlerde gördüğünüz siteler birbirine benzeyen ve aynı kişiye tahsis edilmiş web siteleridir. Amaçları sizleri farklı web sitelerinden de yakalayıp, kendi bünyelerine çekmektir. Ucuz chip satış fiyatı politikasıyla önce sizi alıştırıp, daha sonra farklı metotlar üzerinden sanki onları tanımıyormuş gibi live chat kanallarından hizmet verirler.
Öte yandan diğer sitelerde chip satın alma işlemlerinizi robot gibi halledersiniz. Chip satış hizmeti veren yetkili bir kişiyle diyalog kurmanız yerine live chat’de personel hizmeti vermeyi tercih ederler. Böylece sorduklarınızın veya görüşmelerinizin olumlu sonuçlanması mümkün olmaz.
Sonuç olarak size şu şekilde kısa cümleler ile buranın farkını anlatalım ;
1- Facebook chip 11 yıldır hizmet vermektedir.
2- Facebook chip, orijinal kuruluştur. (Adında anlaşılacağı gibi tek bir web sitesidir, benzerleri ve sahteleri chip sektöründe yer almaktadır.)
3- Chip satışında yetkili bir kişiyle görüşme sağlarsınız. (Personel sadece chip transferi yapar)
4- En hızlı şekilde chip transferi sağlanarak, ödemeleriniz gönderildikten sonra beklemek zorunda kalmazsınız. (Chip transferleri en fazla 5 dakika da , Ödeme bildirimleri ise 3 saniyede gerçekleşir.)
5- Chip satışında en uygun fiyatlar uygulanmaya çalışır. Ancak rekabet yüzünden fiyatlar kırılmaz. Önemli olan müşterinin güvenliğidir. (Ucuz chip korsan chip’tir. Yani başka yerlerden aldığınız ucuz chipler size korsanlar tarafından aktarılır. Ardından ban yemeniz veya hesabınızın askıya alınması veya chip çalınması gibi olası sonuçlar meydana gelir)
“Bizden ayrılmayın”